Prekvapenie pod maskou

Autor: Martina Ďumbalová | 29.4.2014 o 19:15 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  131x

V baroch sa stále niečo deje. Nesú v sebe už takpovediac pravidlo, že sa niečo udeje. Ako barmanka o tom viem svoje Najmä nočné služby sú zaujímavé. Hlavne ak sa koná nejaká žúrka...

Dnes som opäť robila nočnú zmenu. Bola sobota večer, 31. Október, takže sme organizovali halloweensku párty. Kto príde v maske – vstup zadarmo. Prišlo neskutočne veľa ľudí. Takmer všetci navlečení v nejakej maske. Od princezien po čertov. Skoro celý večer som sa nezastavila.

K baru prišiel mladý, asi 25 ročný Jack Sparrow. Ako inak, objednal si rum. Celý večer sa od baru ani nepohol. Len sedel a objednával si rum. Občas aj nejakú to kolu, aby sa načisto nezrichtoval. Nespúšťala som z neho oči. Niečo sa mi na ňom nepozdávalo. Niečo bolo na ňom jednoducho iné.

Zamaskovaní hostia párty sa okolo 4 ráno začali vytrácať. Čím ďalej, tým menej ľudí sedelo v boxoch a pri bare. O 5 bola záverečná. O pol piatej odišli posledné masky. Až na jednu. Jack Sparrow stále sedel pri bare. „Mohli by ste dopiť? Zatvárame.“ „Ešte nie je 5. A vtedy je záverečná.“ „To je pravda, ale ste...“ „Si.“ „Si tu posledný.“ „Nie som. Si tu ešte ty a ďalší traja barmani.“ „Myslela som z hostí.“ „Daj si so mnou pohárik.“ „Som v službe.“ „Už tu iní hostia nie sú. Pozývam.“ Po chvíli ticha naliala pohárik aj sebe. „Tak teda na zdravie.“ „Čo tak radšej na nás?“ „Tak na nás.“

Po dlhej chvíli ticha a pohľadoch niekam do blba sa Jack opäť ozval. „Poď ku mne.“ „Prosím?“ „Aby si šla ku mne.“ „Na také návrhy som vypila veľmi málo alkoholu, nemyslíš?“ „Tak si daj ďalší. Platím.“ Júlia si naliala ďalší. A hneď dvojitý. Síce to nemala v povahe, Jack mal v sebe niečo, čo ju priťahovalo. Ešte stihla jeden a musela zavrieť bar. Po záverečnej ich kroky viedli rovnakým smerom - domov k „Jackovi“.

Bytík bol útulný. Tak akurát sa hodil na jednu noc a dosť. Zamierili rovno do spálne. Strhali zo seba navzájom šaty. Teda „Jack“ šaty a Júlia masku. O chvíľu už obaja ležali nahí v posteli. „Jack zamieril rukou do jej rozkroku. Ležali na sebe a jeden druhého láskali. Cítila sa úžasne. V jej očiach sa dalo čítať po čom túži. Pozornosť z rozkroku sa ihneď presunula na jej prsia. Čím ďalej, tým viac bola vzrušená. Aj ona tieto dotyky opätovala. Snáď každý to má rád. Muži aj ženy. Bozkávali, hladkali, hryzkali a navzájom. Vzrušenie, vášeň a rozkoš, by sa dali krájať. Miestnosť bola nadýchaná napätím, ktoré medzi nimi vládlo. Vzrušujúce napätie. Opäť zamierili rukami do rozkroku svojho momentálneho partnera. Pohyby rúk boli zosúladené v jednom rytme. Fungovali na jednej vlnovej dĺžke. Bol to úžasný zážitok pre obe strany. Orgazmus dosiahli spolu. V rovnakú minútu. Rovnakú sekundu. Rovnakú stotinu. Ten pocit vášne, ktorú prežili sa im rozlieval po celom tele. Padli vedľa seba, zhlboka dýchali. „Zlatko, bola si úžasná.“ „Aj ty Zuzi.“ „Takéto hry by sme mali hrať častejšie.“ „Som za.“ Pobozkali sa. Júlia so Zuzanou zaspali v objatí.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Érsek sa rozhodol, bratislavské letisko chce dať do prenájmu

Minister predložil návrh na 30-ročnú koncesiu letiska.

SVET

Čoraz viac utečencov mieri na sever Európy cez Slovensko

V Rakúsku vojaci pomáhali pri klasickej policajnej činnosti.


Už ste čítali?