Úlet

Autor: Martina Ďumbalová | 2.8.2014 o 16:57 | Karma článku: 2,04 | Prečítané:  412x

Vybrať to správne oblečenie, nalíčiť sa, učesať a vyraziť do ulíc. Tak sme sa dohodli s kamoškou. Potrebovala som sa rozptýliť po búrlivom rozchode s neverným hajzlom. A tak sme išli do najvychytenejšieho baru v meste. Plno ľudí. A hlavne kopu krásnych chlapov, ktorí by stáli za hriech a ktorých pudy chceli len to jedno. Užiť si nezáväzný sex. A tak po vypití fľaše vína som sa nechala aj ja zbaliť jedným z tých „lovcov“. Bozkával vášnivo, na parkete sa zvŕtal ako lev a jeho dotyky boli cielené a hlavne príjemné. Asi po polhodine obchytkávania ma potiahol smerom von. Nielen on bol vzrušený. Mne už od vzrušenia tvrdli bradavky a dolu som bola čím ďalej, tým viac mokrá. Moje telo aj myseľ vedeli, čo príde. Ani trochu som sa tomu nebránila.

Zatiahol ma do tmavej bočnej uličky. Žiadne lampy, žiadny svedkovia. Ničím nerušení sme sa na seba lačne vrhli. Pritlačil ma k chladnému múru a majetnícky, vášnivo začal bozkávať. Keď sa ku mne pritlačil cítila som ako sa mu vydúva rozkrok, čo ma vzrušilo ešte viac. A tak som mu rukou siahla na rozkrok a začala trieť. Dýchal čoraz plytšie a rýchlejšie. Top mi stiahol pod prsia a vybral pravý prsník z podprsenky. Začal ho bozkávať, láskal a sal už aj tak tvrdú bradavku. Ja som zrýchlila trenie...

Rozopla som mu opasok, gombík aj rázporok. Vsunula som ruku do boxeriek a pohybovala ňou v takom rytme ako mi on hnietol prsia. Chytil ma pri kolene a začal vyhŕňať sukňu. Rukou mi siahol pod nohavičky a dráždil klitoris. Prstami vkĺzol dnu. Mučil ma vzrušením. Krúžil vo mne prstami. Zmenil pohyby a nasledovalo dnu a von. Potom zrazu prestal. Zastavil moje pohyby ruky a vybral mi ju zo svojich nohavíc. Stiahol mi nohavičky a dal si ich do vrecka džínsov. Popri stene ma nadvihol do vzduchu a narazil si ma na svoj penis. Prenikol až úplne nadoraz. Vykríkla som. Jednou rukou si ma pridržiaval a druhou mi prikryl ústa, aby sme na seba neupozornili. Prirážal stále viac, silnejšie a rýchlejšie. Už som bola na vrchole. Mala som sto chutí kričať od rozkoše a vlny orgazmu. No on mi zakrýval ústa a vravel mi, aby som na neho počkala. Už len chvíľu. „Uvoľni sa.“ To boli slová, po ktorých nasledovala slastná rozkoš a jeho rýchle dýchanie po silnom orgazme.

Upravila som si sukňu. On nohavice. Rýchlosťou blesku sa zvrtol a odišiel. Samozrejme, že svoje nohavičky som späť nedostala. A v ten večer som ho už nevidela. Ale ten sex stál rozhodne za to. Aj keď musím priznať, že takých bolo ešte veľa. Bez vzťahu. Chlapík sa ozval na ďalší deň, že má niečo čo patrí mne. Je fajn mať priateľa s výhodami.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Érsek sa rozhodol, bratislavské letisko chce dať do prenájmu

Minister predložil návrh na 30-ročnú koncesiu letiska.

SVET

Čoraz viac utečencov mieri na sever Európy cez Slovensko

V Rakúsku vojaci pomáhali pri klasickej policajnej činnosti.


Už ste čítali?